top of page
20190327_171947.jpg
Vizyonumuz

Zenit Yüzey olarak elektro metal kaplama sektöründe en ileri mühendislik ve üretim teknolojilerini kullanarak, yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla  yurt içinde ve yurt dışında öncü ve güvenilir bir firma olmaktır.             

    Zenit Yüzey İşlem Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. Pendik İstanbul adresinde faaliyet göstermektedir. Son teknoloji PLC kumandalı tam otomatik elektrolitik çinko kaplama hattı sayesinde günlük ortalama 5 ton gibi yüksek bir kapasite ile çinko kaplama talebini kaliteden ödün vermeden karşılayabilmektedir.

    Firmamız korozyon direnci yüksek alkali çinko kaplama, çinko-fosfat kaplama, mangan-fosfat kaplama, siyah oksidasyon, hidrojen gevrekliği giderimi hizmetlerini yüksek kalite anlayışıyla vermektedir. 

   Zenit Yüzey İşlem Teknolojileri bilgi birikimi yüksek tecrübeli kadrosu, ileri teknoloji kaplama ve kalite kontrol ekipmanları ile başta otomotiv, makine, inşaat, elektrik-elektronik, savunma sanayi gibi birçok iş kolunda faaliyet gösteren firmaların çözüm ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Misyonumuz

Zenit Yüzey olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan metal kaplama hizmetini kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlarla, ileri teknolojiye sahip tam otomatik tesislerimiz yardımıyla, en hızlı şekilde sağlamak ve ürünlerini tam zamanında müşterilerimize teslim etmektir.         

Değerlerimiz
logo.png
 •  Dürüst, güvenilir ve çalışkanız.
   

 •  Her adımımızda yapıcı ve çözüm odaklıyız.
   

 •  İnsana saygılı, çevreye duyarlı, ülkemize yararlıyız.
   

 •  Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için kaynak yaratırız.
   

 •  Tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasına müşterilerimizi alırız.
   

 •  Başarmak için çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, ilişkimiz olan tüm kuruluşlarla takım ruhu ve bütünlük bilinci ile çalışırız.

bottom of page